Wesprzyj nas

Działania w sferze muzyki współczesnej i klasycznej są obszarem kultury wyjątkowo mocno wymagającym wsparcia finansowego. Możesz zostać mecenasem kultury i wspierać nas na różne sposoby:

  • poprzez zwykłe wpłaty na konto
  • poprzez FaniMani.pl – przy zakupach przez internet otrzymamy niewielką część kwoty, którą zapłacisz za zakupy (działa trochę jak 1% podatku w deklaracji PIT)
  • poprzez wpłaty T-Pay

Przelew tradycyjny:
Fundacja „Sfera Harmonii”
mBank O.K/Warszawa 53 1140 1010 0000 5411 1300 1001
tytułem: darowizna na cele statutowe

Wspieranie przy zakupach – faniMani.pl

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości  trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl  Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku – https://fanimani.pl/zaproszenie/34978/557d92ddf13443ae9c3c42787a250ce7/ –  i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł. 

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki 

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani – https://fanimani.pl/sferaharmonii/ – , aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny! 

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)  

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!